Cieszę się, że mogę zaprezentować Ci wycinek z mojej ponad dwudziestoletniej tułaczki po historiach par, które mi zaufały. To naprawdę coś niesamowitego towarzyszyć ludziom w tak szczególnym i wyjątkowym dniu. Poznawanie ich, łączącej wzajemnej relacji a także rejestrowanie tego to wyjątkowe wyróżnienie. Niestety jest to też duża odpowiedzialność – to pamiątka, której nie da się powtórzyć.

Jako fotograf uwielbiam styl reporterski w którym kładę nacisk na ludzi i ich historie. Lubię pracować w trudnych i zmieniających się warunkach. Nie zawsze przynosi to oczekiwane rezultaty od razu. Czasem wymaga cierpliwości i sporo wysiłku – ale zawsze się opłaca. Lubię zdjęcia nieoczywiste, takie które odkrywa się powoli. Zdjęcia do których można wielokrotnie wracać by za każdym razem dostrzec nowe wątki czy szczegóły.

Zapraszam Was zatem do obejrzenia tej garstki wyselekcjonowanych zdjęć, które uznałem na tyle istotne, że chcę się nimi podzielić. To fotografie które lubię, które uważam za najlepsze lub te do których mam pewien sentyment. Jeżeli po kilkukrotnym ich obejrzeniu poczujecie, że moje spojrzenie Wam odpowiada – to wiecie co robić. A zatem życzę miłego odbioru i zapraszam do kontaktu.